Android 12 przyniósł właścicieli Pixel Nowe problemy

Pierwsze smartfony oparte na Androidzie 12 były przedstawicielami nowej linii Pixel. Niecałe kilka dni później użytkownicy zaczęli zgłaszać nowe problemy, które nie były w wersji beta.

Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymały już finalną wersję mobilnego systemu operacyjnego Android 12. Testy trwały kilka miesięcy, a oficjalna zapowiedź odbyła się 19 października. Jak się okazało, Google udało się „wyłapać” nie wszystkie błędy, bo zaraz po premierze zaczęły pojawiać się komunikaty o nieprzyjemnych wadach, które przeszkadzają w wygodnym korzystaniu z drogich gadżetów.

Przede wszystkim mówimy o akumulatorze, który zaczął się rozładowywać znacznie szybciej niż zwykle. Użytkownicy zauważają, że przywrócili ustawienia fabryczne, a także zablokowali niektóre aplikacje. Wszystkie działania zakończyły się niepowodzeniem, ale Google zapewnia, że sprawa dotyczy jakiegoś oprogramowania zainstalowanego na smartfonach. Ponieważ liczba skarg jest niewielka, nadal trudno jest dokładnie ocenić skalę problemu. Być może w jednej z kolejnych aktualizacji błąd zostanie naprawiony.

Źródło: gizchina.com

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz