Aktor nadprzyrodzony bierze dla siebie kultową Impalę

Jensen Ackles tak bardzo pokochał ten samochód, że przez kilka lat błagał producentów, aby zostali jego właścicielem.

Ostatni sezon amerykańskiego serialu Supernatural wystartował jesienią tego roku. Przez 15 sezonów, począwszy od 2005 roku, śledzi przygody braci Sama i Deana Winchestera – łowców zła, którzy badają zjawiska paranormalne, podróżując po Stanach Zjednoczonych czarnym Chevroletem Impala z 1967 roku.

Z biegiem lat samochód faktycznie stał się trzecim bohaterem serii. Zazwyczaj takie auta wystawiane są na aukcje po sfilmowaniu, ale nie będzie szans na zakup tej Impali – trafiła już do bohatera Deana – aktora Jensen Ackles.

W wywiadzie dla Digital Spy, Autoevolution donosi, Eccles powiedział, że otrzymał pozwolenie na zatrzymanie Chevroleta Impala dla siebie. Jednak przekonanie producentów nie było łatwe.

„Pytałem, błagałem latami, ale w tym roku w końcu dostałem pozwolenie. Pozwolili zabrać Impalę do domu – powiedział.

Zdjęcie: Autoewolucja

Ten Chevrolet Impala jest napędzany silnikiem Chevroleta V8 o mocy 275 KM. i czterocylindrowy gaźnik. Według The TV Addict pod koniec 2017 roku do kręcenia filmu wykorzystano dziewięć różnych impali, a niektóre z nich zostały zepsute.

Jako twórca serialu, Eric Kripke, wcześniej powiedział w wywiadzie dla The Daily Telegraph, jako dziecko uwielbiał programy telewizyjne, w których samochody odgrywają dużą rolę – jak "The Nerds from Hazzard" i "Knight Rider". Planował, że bohaterem „Nadprzyrodzonego” będzie Ford Mustang z 1965 roku, ale sąsiad przekonał go do zmiany samochodu na impalę, bo „można wsadzić ciało do bagażnika” i dlatego, że „chcesz mieć taki samochód że ludzie, którzy zatrzymali się obok niego na światłach, zablokowali drzwi.”

Wcześniej mówiliśmy, że Nissan Paula Walkera wyceniono na 30 milionów rubli. To pierwszy Skyline, który kupił amerykański aktor.

Niedawno samochód został wystawiony na aukcję jako „Mechaniczna Pomarańcza”. W sumie zbudowano trzy Durango 95.

PS Ponieważ samochody z biegiem lat tracą na wartości, polisy AC nie zawsze stają się tańsze. Powodem jest specyfika kształtowania taryf z różnymi firmami ubezpieczeniowymi (istotne jest również to, czy kierowca miał wypadek i ile kosztuje naprawa). Ale musisz wiedzieć – ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych za kompleksowe polisy mogą być bardzo różne. Dlatego stworzyliśmy specjalną usługę, która pozwala na porównanie cen u różnych ubezpieczycieli i wyszukanie najlepszej oferty.

Originally posted on 9 grudnia, 2021 @ 7:38 am

Dodaj komentarz