SMS Marketing to sposób na masowe wysyłanie wiadomości tekstowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Technologia ta została stworzona w 2005 roku przez dostawców usług Short Messaging Service takich jak Vodafone, T-Mobile, Virgin Mobile, O2 i innych.

Obecnie technologia ta stała się bardzo popularna, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze dla małych firm.

Dlaczego jest to przydatne dla biznesu?

Wysyłanie wiadomości tekstowych jest częścią naszego życia. Wysyłamy wiadomości tekstowe do naszych przyjaciół i rodziny, aby pozostać w kontakcie. Możemy również wysłać wiadomość tekstową, aby przypomnieć naszym przyjaciołom i rodzinie o ważnym wydarzeniu.

SMS Marketing jest taki sam jak wysyłanie wiadomości tekstowych. Różnica polega na tym, że wykorzystuje on technologię Short Message Service (SMS) zamiast poczty elektronicznej. W ten sposób nadawca nie musi wysyłać wiadomości tekstowej do wielu osób, ale może ją wysłać do dużej liczby osób jednocześnie.

W tym poradniku nauczę Cię jak pobrać program send sms. Program ten jest bardzo prosty w obsłudze i w ciągu kilku minut możesz rozpocząć swoją kampanię.

Jak pobrać program?

Pobierz program odwiedzając stronę internetową programu. Kliknij na link, a przejdziesz do strony pobierania. Następnie kliknij na przycisk Pobierz, a program zostanie automatycznie zainstalowany na Twoim komputerze.

Co otrzymasz?

Po pomyślnym zainstalowaniu programu pojawi się okno pop-up. W tym oknie zobaczysz następujące elementy:

Nazwa programu

Otrzymasz klucz licencyjny

Szczegółową instrukcję krok po kroku jak pobrać program

Jak korzystać z programu?

Po pobraniu programu pierwsze co musisz zrobić to zarejestrować się na koncie.

Sign Up

Otwórz program i zapisz się na konto. Możesz utworzyć własne konto lub zarejestrować się za pomocą istniejącego identyfikatora e-mail.

Po utworzeniu konta, otrzymasz link aktywacyjny. Musisz skopiować ten link i podzielić się nim z osobą, która będzie wysyłać wiadomości.

Wyślij wiadomość tekstową

Kiedy osoba zarejestruje się na koncie, można rozpocząć wysyłanie wiadomości tekstowych. Aby to zrobić, trzeba będzie wprowadzić informacje, które zostały udostępnione. Możesz również podać kod, który umożliwi sprawdzenie statusu kampanii.

Wnioski:

Jeśli chcesz wysłać wiadomość tekstową do wielu osób w tym samym czasie, to powinieneś iść z tym programem. Ten program to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy dla małych firm.