Z zawodu jestem Technikiem Plastykiem – specjalizacja „Konserwacja elementów architektonicznych”. Rysowanie to od dziecka moje ulubione zajęcie. Jednak najbardziej chciał bym zostać leśniczym w lasach północnej Kanady ;). Mimo wszystko pewnie zostanę zawodowo przy rysowaniu.

Specjalizuje się w ilustracji dziecięcej, choć zdarza mi się wykonać  ilustracje i grafiki dla starszego pokolenia. Rysunku uczyłem się sam tak jak i oprogramowania głównie kursy wideo.

Pracuję na Tablecie Wacom Cintiq U21 kupiony oczywiście w Firmie Transit do której mam pełne zaufanie i już nie raz przekonałem się o jej profesjonalizmie i elastycznym podejściu do klienta, doceniam to.

Niedługo mam nadzieję zmienię Tablet na nowszy i większy model. Myślę o Wacom CINTIQ 24HD LCD.

Tablety nie rysują same ale znacznie przyśpieszają pracę i dają więcej możliwości niż tradycyjne techniki malarskie. Czasami jednak tęsknie za papierem i pędzelkami, rynek stawia jednak nowe wymogi do których trzeba się przystosować.

Uwaga, obrazki chronione prawem autorskim, zabronione jest kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody wydawnictw, prawnych właścicieli!!!