Czysta wygoda – podstawa “Wacom Stand*” do MobileStudio Pro
Podstawa “Wacom Stand” do MobileStudio Pro ma wytrzymałą, ale lekką konstrukcję metalową z możliwością ustawienia MobileStudio Pro pod trzema wygodnymi kątami. Podstawa umożliwia płaskie złożenie do przenoszenia i przechowywania i doskonale sprawdza się w pracowni lub każdym innym miejscu, w którym Wasz klient zapragnie tworzyć:

 • Trzy wygodne kąty rysowania
 • Solidna, ale lekka konstrukcja
 • Bardzo cienka i wygodna do przenoszenia po złożeniu

Zamów już dziś u najstarszego certyfikowanego partnera Wacoma w PL

http://transit.pl/nowosci/wacom-stand-do-mobilestudio-pro-certyfikowany-partner-wacoma.html

NOWOŚĆ: Bamboo Tip – rysik z cienką końcówką

Zgodnie z komunikatem przedpremierowym podczas CES w Las Vegas i dzisiejszą oficjalną zapowiedzią przedstawiamy najnowszego członka rodziny Bamboo Stylus: Bamboo Tip.

Rysik Bamboo Tip pozwoli klientom błyskawicznie zapisywać notatki i pomysły na ekranie smartfona lub tabletu. Bamboo Tip wystarczy włączyć – rysik nie wymaga parowania!

Dzięki aplikacji Bamboo Paper i usłudze Inkspace klienci mogą przechowywać, dopracowywać i udostępniać pomysły, a także używać nowego rysika we wszystkich ulubionych aplikacjach. Jest on całkowicie zgodny z systemem iOS i wieloma urządzeniami z systemem Android.

Trwały i wygodny Bamboo Tip wymaga ładowania przez USB dopiero po 20 godzinach ciągłego użytkowania.

Zamów już dziś u najstarszego certyfikowanego partnera Wacoma w PL

http://transit.pl/cs710b.html

NOWOŚĆ: Więcej miejsca na twórczość wizualną

Nowe ekrany piórkowe DTK-2451 (tylko pióro) i DTH-2452 (pióro i funkcje dotykowe) to nowe, flagowe produkty Wacom do zastosowań biznesowych i nauki – oba z 24-calowym ekranem full HD, który zapewnia mnóstwo miejsca i wysoką rozdzielczość (1920 x 1080 pikseli).

Interaktywne ekrany piórkowe są bardzo proste w obsłudze, ponieważ umożliwiają pisanie lub rysowanie piórem cyfrowym bezpośrednio na ekranie. Użytkownik może rysować na dowolnej treści widocznej na wyświetlaczu równie łatwo i wygodnie jak podczas pisania na papierze.

Po podłączeniu do projektora lub dużego monitora zewnętrznego można przedstawiać pomysły i informacje większej widowni, a nawet udostępniać je w sieci.

Dodatkowe właściwości i zalety:

  • 2048 poziomów nacisku zapewnia dokładne rysowanie, pisanie i wprowadzanie adnotacji, ulepszona rejestracja podpisu biometrycznego
  • Wejście/wyjście wideo DVI obsługuje połączenia analogowe i cyfrowe
  • Regulowana podstawa z wieloma kątami daje możliwość dopasowania do każdego środowiska pracy
  • Standardowe mocowanie VESA przystosowane do podstaw i ramion innych producentów

Jesteś zainteresowany tym produktem? napisz do nas sklep@transit.pl

PRZYPOMNIENIE: Wacom Pro Pen 3D

Tuż przed świętami firma Wacom wprowadziła nowy dodatek do rodziny piór Pro Pen: Wacom Pro Pen 3D – Nowe pióro cyfrowe dla twórców pracujących w 3D.
Wacom Pro Pen 3D zapewnia lepszą kontrolę nawigacji praktycznie we wszystkich aplikacjach 3D lub 2D: Trzy przyciski umożliwiają obracanie obiektów, przesuwanie, przybliżanie, rzeźbienie, a także zmianę narzędzi do tworzenia. Każdy przycisk można szybko spersonalizować.

Tak jak Wacom Pro Pen 2, Wacom Pro Pen 3D ma 8192 poziomy nacisku, czułą końcówkę oraz ustawienia i funkcje z możliwością personalizacji. Działa z oprogramowaniem Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq Pro i Wacom Intuos Pro (model 2017) oraz dowolną aplikacją Windows lub Mac.

Zamów już dziś u najstarszego certyfikowanego partnera Wacoma w PL
http://transit.pl/nowosci/propen3d.html

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.